Wracam !

on wtorek, 21 marca 2017
Kochani ! Tak mi przykro że ostatnio zaniedbałam się z postami :( Dopiero co założyłam bloga, a już taki przestój ! Ale mam dobre usprawiedliwienie - ostatnio działo się u mnie tyle, że nie znalazłam ani chwileczki na cokolwiek. Przeprowadzka, nowa praca, studia, szkolenie i do tego popsuty komputer - same przyznajcie, że w całym tym chaosie ciężko jeszcze regularnie publikować posty :) Teraz jednak już w miarę się ogarnęłam i obiecuję się poprawić :)

Tak więc, żeby nie zanudzać, przedstawiam swoją scrapkę nr 2, która podoba mi się o wiele bardziej niż ta poiprzednia :3 Co myślicie ? Szczerze powiem, że coraz bardziej podoba mi się cały ten scrapbooking ! !Jak widzicie, użyłam przeróżnych rzeczy - od sianka przez stempelki aż do suszonych kwiatów hortensji bukietowej :) 
Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie zmieniła w tym czasie z 10 x swojego manicure :) Poniżej możecie zobaczyć aktualne - w zależności od światła jest bardziej lub mniej zielonkawo-niebieskie :) 
5 komentarze:

Ela 17 pisze...

śliczna praca no i paznokcie

maj. pisze...

Piękna kartka!!!

bozenas pisze...

Pazurki superowe:)))nigdy takich nie miałam,ale to chyba dlatego,że ciągle robiłam jakieś rzeczy i zwyczajnie się łamały:))))

Jagna pisze...

karteczka śliczna :)
no i powodzenia w nowej pracy :)

Aleksandra pisze...

Bardzo ciekawa kartka! Czekam na więcej! ;)

Prześlij komentarz